KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

Hacamatla Kanın Temizlenmesi

Hacamatla Kanın Temizlenmesi

konya hacamat tedavisi kursu merkezi konya da hacamat istanbul da hacamat yapan yerler KONYA HACAMAT EBUSADULLAH TA,HACAMAT İLE,KANIN TEMİZLENMESİ YAPILIR. KARACİGER TEMİZLİGİ KALP MANEVİ RUH TEMİZLİGİ.YAPILIR.EBUSADULLAH,TAN..

 

Yaşadığımız ortamlar  dünyadaki devletlerin çevre temizligi anlayışı  hem çevre şartları ve hem de beslendiğimiz gıdalar kanımızı sürekli kirletiyor

dogal olmadıgı için Kirlenen kan kılcal damarlarda dolaşımın bozulmasına yavaşlamasına sebep olur Bu durum çok çeşitli hastalıklara zemin hazırlar.

Belli aralıklarla yapılan sünnet  hacamat işlemi, kanın kısa yoldan temizlenmesini sağlayarak toksinleri bozulan kanı kolayca vücuttan uzaklaştıran pratik bir yöntemdir.

İşte hacamat dediğimiz sünnet Nebevi Yöntemi böyle bir şeydir ki 70 derde şifa.vardır.

Mukavkıs'ın doktoruna verdiği cevapta Peygamberimiz (s.a.v) şöyle buyurmuşlardı.

Biz acıkmadan yemeyiz, yediğimiz zamanda midemizi tıkabasa doldurmayız ve senede bir kez hacamat yaparız diye söylenen söz tamamen koruyucu hekimliktir  İşte hacamat herşeye rağmen yediklerimizden ve içtiklerimizden dolayı tıkanmış olan kan damarlarının açılması.

temiz kan ile oksijenin damarlardaki miktarı fazlalaşarak yeniden her uzva yeterli miktarda ulaşmasını sağlayan böyle bir sünnettir.

her zaman uygulanması gereken sünnet koruyucu hekimliktir.

WWW.KONYAHACAMAT.COM.EBUSADULLAH.. konya merkez de hacamat sülük manuel terapi kursu verilir sizde haccam yada haccame olabilirsiniz..