KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

hacamatın faydaları zararları

 hacamatın faydaları zararları

HACAMAT TEDAVİSİ VE FAYDALARI..ZARARLARI..

5000 yıl öncesine dayanan yani insanlığın kayıtlı bilinen ilk tarihlerinden bu yana uygulanan bir tedavi olan hacamat yıllardır bilinen zararı yoktur diger sentetik ilaç hap serum antibiyotik agrı kesici kortizon gibi olmayıp tamamen dogal yöntemlerle faydası diğer tedavi yöntemlerine göre ayrıcalıklı pozitiftir fonksiyonları olan bir uygulama olarak bütün dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Peygamberimizin (sav) uyguladığı ve tavsiye ettiği hacamatla tedavi insanlık kadar eski bir yöntem olduğu için ilk peygamberlerin de hacamatı uyguladıgını ve tavsiye ettiğini düşünüyoruz.

Hacamat ilk olarak koruyucu (holistic healt) hekimliğin genel halkın sağlığını tedavisinde üst seviyede tutmak adına uygulanabildiği çok pratik ve masrafsız bir yöntem olması yüksek şifa sı sıfatıyla ön plana çıkmaktadır.

İkinci olarak bireysel açıdan açık bir zihin ve performans yüksekliği saglamlık dinç olma yanında bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan koruma sağlamaktadır sünnet olmasıda koruyucu olarak yapılmasını gerektirir.

Cildimizdeki kılcal damarlardaki hareketsiz katı metalleri barındıran birikmiş, hareket etme özelliğini kaybetmiş, koyu renkli pelte kıvamındaki siyah laşmış kan birçok hastalığa alerjik hastalıga zemin hazırlamaktadır.

Hacamat hicame hijama vakumlama yöntemiyle bu koyu renkli toksinlerden oluşan kanı emerek vücuttan atılmasını sağlar.

Usulüne uygun olarak ayın belirli günlerinde haftanın belirli belli aralıklarla yapılabilecegi gibi acil durumlarda yapılabilir.

hacamat, vücudumuzun dışarıya atamadığı toksinleri, serbest olumsuz radikalleri ilaç kalıntılarını ve ağır metalleri cildimizden alarak uzaklaştırmış olur Tabii bunun yanında kan vermenin bütün faydaları da hasıl olur.

Hem hastalıklardan koruyucu hem de tedavi edici olan böyle bir yöntemden faydalanmak için hastaneye lerde sıra saglık ocagı gibi yerler de yatmanız gerekmiyor acı ve ağrı çekmiyorsunuz yatak istirahatı gerekmiyor ve iş kaybı yaşamıyorsunuz.

Sağlıklı dogal yaşamak için pratik ve kestirmeden bir yol.

Yıllarca ağır hastalıklar çekip, avuç avuç ilaç içtikleri halde iyileşmek yerine hastalığının seyri ağırlaşan, hatta ilacının saatini atlayınca çok nahoş durumlar yaşayarak zavallı durumuna düşen insanlak için hacamat ile gerçekten yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

bir çok agır Epilepsi zona vertigo panik atak romatizma gut anklizon ms gibi rahatsızlıkları olanların hayata bakışları değişiyorve sağlıklı yaşamanın sevincini hazzını yaşıyorlar.Hacamatla tedavi olan insanlar emperyalist güçlerin tasallut araçları haline geleninsanlık hastane doktor ve eczane kısır döngüsünden kendilerini uzak tutup kurtarmış oluyorlar.

Ömür boyu kullanılmasını istedikleri ilaçlardan ve kendini dinleyip durmaktan uzaklaşarak işine gücüne bakamaz hale gelmiş oluyorlar.

Sonuç olarak, yüce yaratıcımızın bize rasûlü vasıtasıyla tavsiye ettiği ve sevgili peygamberimizin bizzat uygulayarak örnek olduğu bu tedavi yöntemini unutturarak karalayarak unutturup bizi kapitalistlerin sömürüsü sağmal ineği haline getiren güçlerin artık oyunu bozuluyor.İnsanımız bu sünneti tedaviyi işledikçe ilaç fabrikaları teker teker batacaklardır inşaallah .

İhya edeceğimiz her sünneti rasûl bizi nice emperyalist tuzaklarından ve tasallutlarından kurtaracaktır allahın izniyle .

Yazımızın başında ifade ettiğimiz, 5000 yıllık geçmişi olan ve bütün dünyada yaygın biçimde kullanılan insan tabiatına ve fıtratına en uygun tedavi şifa yöntemi olan hacamatı sadece bir argo deyimi olarak cahillerin kullandıgı kelime olarak algılamamızı ve faydalarını unutmamızı sağlayanların bize açıkça düşmanlık ettiklerini geç de olsa fark ettik elhamdulillah.

vel hasıl hacamat'ın faydaları oldugu kadar zararı da vardır zararları da ilaç sanayii ve kapitalist sömürgeci ehli kitaplı hiristiyanlara ve yahudilerdir..

 KONYA HACAMAT ebusadullah ta hacamat  yaptırarak nice sağlıklı ve mutlu günlere ve yıllara …

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala: