KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

Hakkımızda

Hakkımızda

 Türkiye’de Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman hacamatçı EBUSADULLAH eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünden almıştır. uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

 Uzman egitimci haccam Hacamat’çı EBUSADULLAH a ulaşmak için veya bilgi almak için 05544062383 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki web sitelerindeki link lerden de  de bizlere yazabilirsiniz.

KONYA HACAMAT HACAMATÇI EBUSUSADULLAH  KİMDİR.. ?

 

1969 ’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen EBUSADULLAH 6 çocuk babasıdır.

Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez. Haliyle yaşı ilerleyip'te 22’li yaşlara geldiğinde ağrıları tamamen artar.

Askerlik dönüşü İslami değerleri anlama ve yaşama mücadelesi ve araştırmalarına  girer.

Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini tevafuk olarak hadis kitablarını okurken araştırırken malum  ve miraçla ilgili hadislerde hacamat konusu geçer ve araştırarak  Peygamberimizin şifa üç şeydedir bal’da  hacamat’ta ve dağlamada’  işte ilham kaynagımız hacamat ile tanışarak en mükemmel tedavi kaynagı en hacamat ile tanışmak nasip oldu şifa buldum hamdolsun tedavinin en hayırlısıdır yan etkisi olmayan bir tedavidir muhteşem bir tedavidir.

O zaman geriye yalnızca biri kalıyordu hacamat merak ederek buldum ve şifa buldum hamdolsun yıllardır uyuguladıgım hacamat benim meslegim oldu elhamdulillah.

İşinin ehli olmayan bir yaşlı kimseye gider, dizlerinden hacamat yaptırır ve azda olsa faydasını görür.

Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık uzun zaman  ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye doğru yol alır.

Bu konuda araştırmalar yaparken Malezya Homeopathy Fakültesinde hacamat ile ilgili eğitimlerin verildiğini öğrenir Malezya’da öğretim ve eğitimleri alır ve profosyonel olarak ‘hacamat uygulamasına devam eder hayatına devam eder.bir çok ögrenciler haccamlar ve haccameler yetiştirir..hamdolsun..

KONYA HACAMAT kursu merkezi ebusadullah