KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

ebusadullah kim.!

  Türkiye’de Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman hacamatçı Abdullah Keskinoğlu eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünden almıştır. Abdullah KESKİNOĞLU uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.Uzman Hacamat’çı Abdullah KESKİNOĞLU’na ulaşmak için veya bilgi almak için 0554 4062383 numaralı telefona arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki internet adreslerimizden de bizlere yazabilirsiniz.

   KONYA HACAMAT EBUSADULLAH ... Abdullah KESKİNOĞLU KİMDİR.. ?

 

Hacamatcı Abdullah Keskinoğlu 1969’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen Abdullah Keskinoğlu 6 çocuk babasıdır.

 Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez. Haliyle yaşı ilerleyip'te 22 li      yaşlara geldiğinde ağıları tamamen artar.

 Askerlik dönüşü İslami değerleri yaşama mücadelesi ve araştırma azmine girer.

 Hadis kitablarınını okurken tamamen tevafuk olarak Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini araştırır ve miraçla ilgili hadisi  şeriflerde geçen,hacamat konusunu merak eder ve gerçek yitik şifa ile tanışır. Peygamberimizin, "şifa üç şeydedir; bal’da,  hacamat’ta ve daglama da  tabi olarak bilmedigimiz ve merak ettigimiz hacamat merak uyandırıyordu,O zaman geriye yalnızca  biri kalıyordu,hacamat

 İşinin ehli olmayan bir yaşlı kimseye gider, dizlerinden hacamat yaptırır ve azda olsa faydasını görür.

 Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık 20 yıldır ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye  doğru yol alır.

Bu konuda araştırmalar yaparken Malezya Homeopathy Fakültesinde hacamat ile ilgili eğitimlerin verildiğini öğrenir,Malezya’da öğretim görevlisi olan ve şu anda Mekke ve Medine’de klinikleri olan profesör Mehmet Kocabaş’tan eğitimleri alır ve profosyonel olarak ‘hacamat’ hayatına devam eder.

           Neden, KONYA HACAMAT HACAMATÇI EBUSADULLAH.. ?

İnsanlar hiç yapmadığı bir işi yapmak istediği zaman, konuyu önce en yakınlarında arar ve sorar merak ederek araştırır.

Bazı ipuçlarına taslak görünce de onu daha iyisini mükemmelini sonra da yapmak isterler üstelik daha iyisini.

Hacamat konusu da insanlık yeni tedaviyle tanışıyor türkiye’de ve dünyada yeniden revaç buluyor.

Bu konuda ehliyeti ve liyakati uzman olanları aradığımız zaman Konyalı olarak kendimizi şanslı hissedebiliriz.

Ehliyeti olan ve işini samimiyetle icra eden bir haccamınız var Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu, Rasûlüllahın bir sünnetini ihya etme gayreti ve insanalıgın şifa bulması için samimi olarak faydalı olmak için çalışıyor.

Konya Hacamat hacamatçı ebusadullah olarak ismiyle altında hizmet veren Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu, Konya’da merkez de Tertemiz, nezih bir ortamda insanımızın dertlerine çare olma ve yol gösterme gayreti içinde 1993 den beri tecrübesi,birikimi ve ustalığı ile tanıştığı her insana güven ve sıcaklık veren üslubu sayesinde kıymetli hemşerilerimizin memmnuniyetini kazanmaktadır.

İnsanlar neden ömür boyu ilaçların esareti ile ilaç kullansın..!! diyerek söze giren Abdullah Keskinoğlu..

Tabiatı ilaç olmaktan çıkmış zehir haline dönmüş ilaç sektörünün kazanç kapısı haline gelmiş tedavileri iyi olmayan ve fıtrata uygun olmayan sentetik ilaçlarla yapmaya çalışıyor.

Artık günümüzde insanımız ilaçların yan etkilerinden daha çok hastalanıyorlar değil kendi icat ettiği şeylerden ölmeye başladı. Örnek Verecek olursak, en başta sigara alkol uyuşturucu dogal olmayan gazlar öldürüyor sonra sırasıyla ilaç sektörü öldürüyor,öldürüyor, Antibiyotikler sentetik ilaçlarla  kapitalistler süründürüyor..

Anti romatizmal ilaçlar hep zararlı halde haccam ebusadullah Şimdi size soruyorum diye sözlerini sürdüren uzman haccam,Doktorlarımız, Alzheimer hastalarına ro matizma gut siyatik kramp girme ayak yanmaları migren sinüzit hafıza kaybı  hastalarına,epilepsi daha neler Neler sayabileceğimiz bir çok hastalığa verdikleri ilaçlara kendileri inanıyorlar mı.? ki insanları tedavi amaçlı olarak degil de para kazanmak Olarak görüyorlar,İnanmıyorlar ama başka çaresi olmadığını düşünüyorlar, çünkü kandırılıp yönlendirilmiş inandırılmışlar.

Gerçek tedavi Diye hangi hastalıkları tedavi ediyorlar gösterin bakalım..!!

Bir de madalyonun ters yüzü var, o da silah tüccarları hammadde kimya sanayii tıbbi cihazlar sanayii ilaç sektörü bilimsellik adına çalışan sanayiler İnsanlıgı köleleştirerek sömüren kapitalizm bankalar da faiz le para dagıtmakta  amaç sömürmektir ezmektir kendilerine hizmetçi olmasını istemektedir.

İnsanlıgın hastalanmasından para kazanan modern tıbbın gönüllü ilaç yazan doktorları hastalara ömür boyu kullanacaksın denilen ilaçları Kullanmaktan hastalanarak zehirlenen zavallı insanlık ..!!Kendini uzak tutan insanlar daha sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçiriyorlar. Bu yazıda bunun üzerinde fazla durmayacağız. 

Konyalı uzman haccam Abdullah Keskinoğlu der ki: Gelin bir sünneti ihya etmek adına senede bir kere hacamat olun ve sağlıklı kalın. Sentetik ilaçlardan uzak durun, ilaçsız tedavi yöntemini uygulayın sağlıklı kalın.Hacamatı yaygınlaştırarak ilaç tüccarı emperyalistlerin oyununu hep beraber bozalım. İnsan bünyesine hiç de uygun olmayan Antibiyotikleri hayatımızdan çıkaralım,hastalandıktan sonra değil, hastalanmadan sağlıklı kalmak için hacamat yaptıralım...

YAKINDA DOKTORLAR BİZLERİ KÖPRÜ ALTI HACAMATÇILAR DİYEREK KÖTÜLEYECEKLER ROLLERİMİZİDE KAPACAKLAR..DEMEDİ DEMEYİN...!!