KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

Uzman Hacamatcı Ebusadullah

UZMAN HACAMATÇI HACAMAT UZMANI UZMANLAR HACAMAT MERKEZİ UZMAN HACAMATÇILAR KONYA HACCAMLAR BİRLİGİ HACAMAT DOKTORU EBUSADULLAH.

Türkiye'de Hacamat Uzmanı haccam ebusadullah egitimci haccam olarak tüm türkiye de hacamat sülük kursları vermektedir egitim hizmet i verilmektedir. En az 10 kişi birlikte talepte bulunur ise istenilen yere gidilerek hacamat sülük tedavisi hizmeti verilmektedir. 

ŞAÇ ÜZERİNDEN SAÇ KESMEDEN HACAMAT YAPILIR ÇOK SAGLIKLI..!! 

                   HACAMAT,TA UZMAN HACAMATCI EBUSADULLAH.

   Neden : Konya Hacamat hacamatçı ebusadullah ..?

İnsanlık hayat girdabının içinde kaybolmuştur nasıl bir hayat yaşayacagını bilememiştir.

yörüngesinden çıkmış gezegen gibi nereye gidecegini bilememektedir,insanoglu hz adem (as)den bu zamana kadar yaşamış çok zamanlarda uyrıcı rasüller gelmiş yinede çıkmaz sokak lara körü körüne girmiş tir.

hangi meseleler hakk hangi meseleler batıl bilememiştir insan aklı da nakıs olunca yeterli olmadıgı için birçok meselelerde yanlış yollara sürüklenmiştir.insanlar da yeni bir şeyler ögrendigi zaman hemen bakarak bir şeyler yapma azmine girerler .

kapitalist toplumlarda ekonomik sıkıntılar aileler,de büyük bir fitne dir bu nedenlerle,de hacamat tedavisi ni sünnetini ihya ederken halk tanıdı herkes bu nimetten faydalanmak istiyor .

İnsanlar hiç yapmadığı bir işi yapmak istediği zaman, konuyu önce en yakınlarında araştırır ve sorar Bazı ipuçlarına ulaşınca da onu daha iyisini sonra da en iyisini yapmak isterler kısadan . 

Hacamat konusu da da malesef yeni tanışılan muhteşem şifalar,ı olan sünnettir Türkiye’de yeniden hızlı bir şekilde revaç buluyor istismara açık .Bu konuda ehliyeti ve liyakati olanları da bulmak kişlerin tercihi olmalı seçici olmalıyız ki istedigimiz i şifayı bulalım faydalanalım.

hacamatçı aradığımız zamanda ehil  olarak kendimizi şanslı hissedebiliriz. Ehliyeti olan ve işini samimiyetle icra eden bir arkadaşımız var, Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu, Rasûlüllahın bir sünnetini önce yaşamış sonrada bu kavramı ihya etme gayreti ve insanlara  hizmet ederek samimiyetle faydalı olmak için çalışıyor.

Konya Hacamat ismi altında hizmet veren Ebusadullah Abdullah Keskinoğlu, Konya’da tertemiz, nezih bir ortamda insanımızın dertlerine çare olma ve yol gösterme gayreti içinde 23 yıllık tecrübesi, birikimi ve ustalığı ile tanıştığı her insana güven ve sıcaklık veren üslubu sayesinde kıymetli hemşerilerimizin teveccühünü kazanmaktadır. 

         Konyalı uzman haccam Abdullah Keskinoğlu der ki.

Gelin bir sünneti ihya etmek adına senede iki defa hacamat olun ve sağlıklı kalın kendinizi koruyun. 

Sentetik ilaçlardan uzak durun ilaçsız tedavi yöntemini uygulayın sağlıklı kalın huzurlu kalın mutlu kalın.

Hacamatı yaygınlaştırarak ilaç tüccarı kapitalist emperyalistlerin sömürüsünden kurtaralım oyununu hep beraber bozalım. 

İnsan bünyesine hiç de uygun olmayan tedavileri hayatımızdan çıkaralım huzurlu zinde canlı saglıklı olarak yaşayalım.

hastalandıktan sonra değil korunma amaçlı hastalanmadan sağlıklı kalmak için selamette kalmak için hacamat yaptıralım.

konya hacamat şifalar hacamatta konya hacamat ebusadullah hacamat ile şifaya merkez hacamatta şifa vardır hacamatta saglık vardır .

hacamatta bereket hayır şifa vardır ebusadullah hacamat merkezinde  70 derde şifa olur derdinize derman olur unutulan sünnet ihya olur inşaallah..