KONYA HACAMAT ŞİFA MERKEZİ hacamat nedir?KONYA HACAMAT konya hacamat KURSU MERKEZİ hacamat konya EBUSADULLAH sakarya hacamat KURSU MERKEZİ islami hacamat KONYA HACAMAT EBUSADULLAH bayan hacamatçı KONYA HACAMAT kütahya hacamat KURSU KONYA HACAMAT EBUSADULLAH

Bayanlar da Hacamat

bayan hacamatçı haccame konya da bayan hacamatçı    konya da bayan haccame hacamaçı bayanlarda hacamat bayan hacamat kursu
BAYANLARDA HACAMAT BAYAN HACAMATÇI KONYADA ..
 
Bayanlarda Hacamat ..haccame ..
bayanlar da kızlarda hamilelerde hacamat tedavisi güvenli bir şekilde yapılabilir yan etkisi olmaya çok saglıklı şifası mükemmel dir.
bu sünneti herkes yaşamalı yaşatmalı ki insanlar kurtulsun bu tedavi yüksek ücret gerektirmeyen özelliklede hamileler için kaçınılmazdır.
rabbimiz allah cc bir çok haslaık lara hacamat  ile şifa yı vermiştir bizim de  tedavi olacagımız yöntemi göstermiştir..
Hacamat gerçek dogal olan İki omuz arasından, belden, kalp karşısından, bacaklardan, sırttan, başın arka tarafından veya vücudun herhangi bir yerinden tedavi sünnet maksadıyla şişe, bardak veya boynuzla etle deri arasındaki kılcal damarlardaki kirli kanları iltihaplı sarı suları ve benzeri alerjik sıvıları aldırmaktır.
Peygamberimiz (s.a.s)'in tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir.
 
Hacamatta maksat, derinin altındaki akıcılığı olmayan pıhtılaşmış kirli kanı ve dokular arasındaki sıvıda biriken atıkları dışarı atmak ve kanın rahatça dolaşmasını sağlamaktır.
 Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hayber'de alçak Yahudi bir kadın tarafından koyun buduyla zehirlenildiğinde Cebrail Aleyhisselâm kendisine gelerek hemen başın arkasından ahdayn denilen noktalarda,ve iki kahl den hacamat yaptırmasını buyurmuştur.
Efendimiz (s.a.v) başından ve iki omuz arasından hacamat yaptırıp zehir'i vücudundan kirli kanlarla birlikte atmıştır ve ondan sonra ümmetine hacamat olmayı tavsiye etmiştir. 
'Herkim vücuduna bir hastalık veya bir rahatsızlık gelirse hemen hacamat olsun'' buyuruyor.
kalça mafsalı denilen noktalardan hacamat yaptırmıştır.
 
hadis kitablarında kitabut tıb ta çokça hadisler vardır.Hacamat (kan aldırma) hacamat sizin için en iyi tedavi yollarınız'dan biridir.
 
İbn Abbas,tan rivayetle Resulullah'ın Miraç gecesinde,meleklerden oluşan bir cemaate her uğrayışında kendisine meleklerin,Ya Muhammed ! Ümmetine hacamat olmalarını emret  dediklerini nakleder.
(Tirmizi, Tıb, 12; İbn Mâce, Tıb, 20; Ahmed b. Hanbel,
354) konyada bayan haccame bayan hacamat çı  uzman bayan hacamatçı bayanlarda hacamat  yapan yerler  konya hacamat hacamatçı ebusadullah 1 numara  konya nı hacamatçısı taklitlerinden kaçının bayan hacamat merkezi bayanlarda  şifaya vesiledir.
hacamatçı ebusadullah egitimci haccam uzman hacamat doktoru ebusadullah..